مطالب انگیزشی موفقیت

چرا مقایسه کردن جدی‌ترین دام پیشرفت شماست و چطور می‌توانید از آن نجات پیدا کنید؟

وقتی از خودتان راضی نیستید و مدام خودتان را با دیگران مقایسه می کنید، دچار نوعی بیماری و ضعف هستید. در واقع شما یادتان رفته است که خودتان را با ابزارهای خودتان قضاوت کنید.

بدون شک “قیاس خود با دیگران” نشانگر این است که به خودتان اعتماد ندارید و دچار نوعی کم خودبینی هستید. در حقیقت افرادی که دچار حقارت نفس هستند و خود را حقیر و زبون می پندارند، تنها از راه مقایسه خود با دیگران مسیر زندگی خویش را تعیین می کنند.

تقریبا مقایسه در هیچ حالتی از زندگی نمی‌تواند به شما کمک کند. زیرا اگر به نظر خودتان بسیار پایین‌تر از بقیه باشید نتیجه‌اش افسردگی و نارضایتی است و اگر فکر کنید که بالاتر از افرادی هستید که خودتان را با آن‌ها مقایسه می‌کنید دچار غرور بی‌خود می‌شوید و با کوچکترین عقب‌گردی به هم می‌ریزید.

در حالی که بیشتر مردم فکر می‌کنند که تنها راه سنجش پیشرفت و موفقیت‌شان در مقایسه با دیگران و اطرافیانشان است در این پادکست به صورت کامل توضیح می‌دهیم که چرا این کار یک بیماری جدی است و شاید خودتان هم از آسیب‌هایی که به شما می‌زند خبر نداشته باشید.

اگر نمی‌خواهید تا آخر زندگی‌تان را با احساس بیهودگی زندگی کنید و دوست دارید همین امروز مقایسه‌ی خودتان را با دیگران تمام کنید پس این پادکست برای شماست.

 

https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2020/06/Podcast_58.mp3

 

دانلود این پادکست

https://mywill.ir/wp-content/uploads/2020/06/1592049295_sookhtejet.comلینک منبع

این مطلب توسط ربات سایت اراده من درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده لینک منبع می باشد.

اسپانسر این سایت شرکت افرا دیتا پیشرو در ارائه هاست وردپرس تخصصی می باشد.

بازدید: ۳۰

پاسخی را بگذارید