مطالب انگیزشی موفقیت

چطور بدون اطلاعات زیادی سریع تصمیم‌گیری کنیم؟

زندگی ما مجموعه‌ای از تصمیمات ریز و درشت است که هر روز با آن‌ها سر و کار داریم. بیشتر تصمیم‌های زندگی‌مان چیزهای ساده و پیش‌پاافتاده‌ای هستند که با اطلاعات کمی می‌تواند آن‌ها را اتخاذ کرد.

اما در لحظاتی از زندگی هر کدام از ما با تصمیماتی مواجه می‌شویم که تاثیر زیادی روی زندگی، روابط و یا کسب‌وکارمان خواهد داشت. در این گونه مواقع کاری که بیشتر مردم انجام میدهند این است که شروع به جمع کردن اطلاعات زیادی در مورد تصمیمشان می‌کنند تا از اینکه تصمیم اشتباهی نمی‌گیرند مطمئن شوند.

اما اینجا چند مشکل هست.
اولا اینکه ما همیشه فرصت جمع کردن اطلاعات برای تصمیم‌گیرهای‌مان را نداریم. خیلی از تصمیم‌های مهم‌ زندگی‌مان را باید در لحظه و با اطلاعات محدود و در دسترس بگیریم. خصوصا اگر کارآفرین باشید و یا در بورس کار کنید این نوع تصمیم‌گیری قسمت بزرگی از مهارتی است که شکست یا موفقیت شما را تعیین میکند.

مشکل بعدی این است که جمع کردن اطلاعات بیشتر لزوما به معنای گرفتن تصمیم بهتر نیست و در این ویدیو یاد میگیرید که چرا اتفاقا اطلاعات بیش از حد در موارد زیادی میتواند به تصمیم نگرفتن و یا اتخاذ تصمیم نادرست ختم شود.

در این ویدیو شما را با ابزاری معرفی میکنیم که در همه‌ی ما وجود دارد اما متاسفانه بسیاری از مردم در دنیای مدرن امروزی به چشم بی‌ارزشی به آن می‌نگرند در حالی که می‌توانیم از آن به عنوان ابزاری فوق‌العاده برای تصمیم‌گیری‌های سریع زندگی‌مان استفاده کنیم.

 

↓↓ مشاهده‌ی ویدیو  ↓↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

 

https://mywill.ir/wp-content/uploads/2020/07/1595830544_sookhtejet.com

لینک منبع

این مطلب توسط ربات سایت اراده من درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده لینک منبع می باشد.

اسپانسر این سایت شرکت افرا دیتا پیشرو در ارائه هاست وردپرس تخصصی می باشد.

بازدید: ۲۰

پاسخی را بگذارید