مطالب انگیزشی موفقیت

چطور یک کارمند پول‌ساز و موفق باشیم؟

برای بسیاری‌ها وقتی دانشگاه را تمام کردند و از تحصیلات‌تان برای استخدام شدن در جایی استفاده کردند فکر می‌کند که کارهای اصلی را طی کرده‌اند و حالا فقط کافی‌ است روی یک صندلی بشینند و کارشان را انجام دهند. ولی متاسفانه یا خوشبختانه وارد شدن به دوران کارمند نه آخر مسیر بلکه اول مسیر برای خلق زندگی‌ای است که می‌خواهید.

تحصیلات دانشگاهی در آموزش دادن مهارت‌های کاری و دادن اطلاعات و دانش لازم برای داشتن شغلی که می‌خواهید کافی است اما دانشگاه نمی‌تواند راهی که برای موفق شدن در پیش بگیرید را به شما نشان دهد.

هیچ دوره‌ای در دانشگاه با اسم چطور در کاری که می‌خواهیم موفق شویم وجود ندارد. هیچ دوره‌ای با عنوان چطور انعطاف‌پذیری، مسئولیت‌پذیری و روش کنار آمدن با چالش‌های کاری در دانشگاه تدریس نمی‌شود. و اینجاست که باید خودتان یاد بگیرید که چطور از یک آدم خام با تحصیلات دانشگاهی یک آدم موفق با تحصیلات واقعی برای زندگی بسازید. و این کار هر کسی نیست.

اگر در حال خواندن این متن هستید به احتمال زیاد می‌خواهید به عنوان یک کارمند راه‌تان را به سوی پیشرفت باز کنید. این راه چالش‌های زیادی دارد اما هرگز غیرممکن نیست. پس به جوخه‌ی رویاپردازان خوش آمدید. این پادکست می‌تواند اولین قدم شما به سمت پیشرفتی باشد که همیشه می‌خواستید.

در پادکست شماره ۴۱ در مورد چهار راه پول‌سازی رابرت کیوساکی صحبت کردیم و اینکه چطور این چهار راه تنها راه‌های واقعی پول‌سازی هستند. ولی چیزی در این مورد نگفتیم که چطور می‌توانید در هر کدام از این چهار قسمت موفق عمل کنید و یا اگر خواستید به مراحل بهتری حرکت کنید چطور این کار را انجام دهید.

  • در این پادکست شما یاد خواهید گرفت که:
    چطور به عنوان یک کارمند موفق و بهتر از بقیه عمل کنیم؟
    چطور از همه‌ی توانایی‌هایمان برای بیشتر کردن احتمال موفقیت استفاده کنیم؟
    چطور راه‌مان را برای سایر شیوه‌های پول‌سازی رابرت کیوساکی باز کنیم؟

https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2020/01/Podcast_42.mp3

دانلو داین پادکست

 

https://mywill.ir/wp-content/uploads/2020/02/1581256093_sookhtejet.comلینک منبع

این مطلب توسط ربات سایت اراده من درج شده است و مسئولیت های حقوقی مطالب منتشر شده بر عهده لینک منبع می باشد.

اسپانسر این سایت شرکت افرا دیتا پیشرو در ارائه هاست وردپرس تخصصی می باشد.

بازدید: ۴

پاسخی را بگذارید